Optimalizace vašeho internetového obchodu a zvýšení viditelnosti, návštěvnosti a prodeje

Optimalizace vašeho internetového obchodu a zvýšení viditelnosti, návštěvnosti a prodeje
Nárůst konverzí o
40
násobný nárůst počtu objednávek-2
2
Průměrná hodnota objednávky se zvýšila z 281 PLN na
305

Každý, kdo se pohybuje v oblasti e-commerce, ví, že viditelnost internetového obchodu přímo ovlivňuje návštěvnost a tržby. Pokud je vaše viditelnost nízká, šance na dosažení velkého zisku jsou mizivé. To jsou problémy, se kterými se na nás hlásí mnoho našich klientů. Zajímavý je například příběh internetového obchodu s prostěradly a přehozy – přečtěte si, co jsme udělali, abychom jim pomohli vyniknout ve vyhledávači a zvýšili konverze o 40 %.

HLAVNÍ PROBLÉMY ZÁKAZNÍKA

Klient chtěl zlepšit viditelnost internetového obchodu, protože generoval nízkou organickou návštěvnost. Důvodem byla nedostatečná optimalizace webu. Data ukázala, že počet frází v TOP 10 byl menší než 100.

Nasza propozycja

NÁŠ NÁVRH NA ŘEŠENÍ PROBLÉMU

Naši odborníci udělali plný SEO audit na základě čehož připravili individuální pozicovácí strategii. Zákazník akceptoval plán činností. Seznam cílů, kterých mělo být dosaženo, zahrnoval:

 • SEO optimalizace,
 • příprava nového obsahu: včetně popisů kategorií a podkategorií,
 • odstranění základních technických chyb,
 • budování odkazů
 • akce ke zlepšení konverzního poměru.

CÍLE DOSAŽENÉ V PRVNÍM ČTVRTLETÍ

1. měsíc

Nejprve jsme zadali přípravu zcela nového obsahu v souladu se SEO pokyny. Je velmi důležité, aby text nejen odpovídal oblasti zájmu potenciálního klienta, ale také podporoval SEO. Obsah jsme proto nasytili relevantními klíčovými slovy, použili interní linkování a přidali hlavičky <h1>, <h2>. Poté jsme se zaměřili na odstranění základních technických chyb na webu.

1. měsíc
2. měsíc

Druhý měsíc spolupráce přinesl zvýšení viditelnosti webu. Toho se nám podařilo dosáhnout odstraněním technických chyb na webu. Naší prioritou bylo zvýšení viditelnosti webu, proto jsme se rozhodli implementovat na web první optimalizační texty.

3. měsíc

Během třetího měsíce spolupráce jsme pokračovali v implementaci dříve připravených textů a postarali jsme se o plnou optimalizaci vybraných podstránek. Ze statistik přitom vyplývá, že web našeho klienta zaznamenává další nárůsty. Tohoto požadovaného efektu bylo dosaženo díky popisům kategorií a podkategorií v předchozím měsíci.

3. měsíc

CÍLE DOSAŽENÉ VE DRUHÉM ČTVRTLETÍ

4. měsíc

To je doba, kdy jsme začali s linkbuildingem: interní a externí linkování, dofollow / nofollow odkazy a linkování z obrázků. Linkbuilding je jedním z nejdůležitějších aspektů SEO, který spočívá v získávání zpětných odkazů z jiných stránek směřujících na stránky pozicovaného webu. Čím více odkazů na danou stránku, tím větší šance na vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání.

4. měsíc

5. měsíc

Po celou dobu naší spolupráce jsme sbírali data o chování uživatelů a opuštěných košíkách. Obrovské množství dostupných informací nám umožnilo zahájit aktivity zaměřené na optimalizaci konverzního poměru. Konverze je žádaná akce, kterou od zákazníka očekáváme. Například v případě internetového obchodu bude konverzí nákup zboží.

Plán, který jsme zavedli, vedl ke 40% nárůstu počtu konverzí oproti předchozímu měsíci. To znamená, že stále více zákazníků provádí transakce na stránce zákazníka, a tudíž se zvyšují i výnosy.

6. měsíc

Šestý měsíc jsme začali implementací optimalizace. Pozitivní efekty byly viditelné téměř okamžitě – stránka se začala objevovat v TOP 10 pro obecné, jednoduché a dvojité fráze.

ÚČINKY PŮSOBENÍ ZE DVOU ČTVRTLETÍ

ÚČINKY PŮSOBENÍ ZE DVOU ČTVRTLETÍ

Nejdůležitější statistiky z Google Analytics ukazují dopady našich aktivit. Počet objednávek se více než zdvojnásobil a průměrná hodnota objednávky vzrostla z 281 PLN na 305 PLN v nejlepším čase.

ZVÝŠENÍ POHYBU A PŘÍJMY

Jak je patrné z popsaného příkladu, výhody optimalizace internetového obchodu jsou dlouhodobé a víceúrovňové. Nejde jen o vyšší pozici webu ve výsledcích vyhledávání, ale také o větší návštěvnost a tržby. Kontaktujte naše specialisty a zjistěte návrhy optimalizace pro váš internetový obchod.

ZVÝŠENÍ POHYBU A PŘÍJMY

OBJEDNEJTE SI ZDARMA SEO AUDIT

  Odesílání

  Začni

  od SEO konzultace
  zdarma

  Investujte do podrobné SEO konzultace a zjistěte více o výkonu vašeho internetového obchodu. Uděláme pro vás komplexní analýzu, díky které získáte jasnou představu o tom, co je potřeba zlepšit.

  • I Náš SEO expert vás bude kontaktovat telefonicky.
  • II Domluvíme si bezplatnou konzultaci v čase, který vám vyhovuje.
  • III SEO konzultant provede audit vašeho webu a poskytne vám strategická doporučení, která zlepší výkon vašeho internetového obchodu.
  • IV Obdržíte podrobnou SEO zprávu zohledňující řadu důležitých faktorů hodnocení Google.

  Thank you
  for your contact.

  Let’s start growing
  your traffic

  Go back to the home page