CO JE PARTNERSKÝ PROGRAM?

Náš vlastní partnerský program vytvářejí nejlepší technologické společnosti v zemi. Díky kombinaci kompetencí partnerů nabízíme komplexní řešení pro každé podnikání – bez ohledu na obor. Připojte se k jedinému ekosystému pro eCommerce a využijte šanci oslovit nové zákazníky svou nabídkou. Partnerství založené na vzájemné akci prospívá každé straně:

SKUPINA ICEA - nový klient
KLIENT - podpora pozicování webových stránek
VY V ROLI NAŠEHO PARTNERA - provize z hodnoty podepsané smlouvy a skupiny nových zákazníků!

III HLAVNÍ PILÍŘE NAŠÍ SPOLUPRÁCE

I

Společná podpora podnikání

v Partnerském Programu rozvíjíte své podnikání a zároveň podporujete aktivity svého klienta. Fungujeme společně praktickým a transparentním způsobem.

II

Pasivní příjem

tedy propartnerský přístup k provizi. Vy rozhodnete, která varianta partnerské nabídky je pro vás nejvýnosnější.

III

Společné vytváření image

vzájemná podpora v marketingových aktivitách na platformách sociálních médií, stejně jako společně organizované webináře, školení, akce a veletrhy. To vše bude budovat a posilovat image vaší společnosti.

Co dalšího získáte připojením se k Partnerskému Programu?

 • I Vzájemná podpora partnerů a přístup k řešením podporujícím konverzi a prodej v eCommerce
 • II Přístup k SEO konzultacím pro vaše klienty
 • III Podpora největšího SEO technického oddělení v Polsku
 • IV Partnerský networking
 • V Průběžná pomoc při zavádění nových řešení pro klienty

JAK SE STÁT PARTNEREM ICEA GROUP?

 • I

  Vyplňte formulář

  Tímto způsobem požádáte o vstup do partnerského programu. Nepožadujeme od vás citlivé údaje – stačí nám vaše jméno, telefonní číslo, e-mailová adresa a adresa webových stránek

 • II

  Pojďme se lépe poznat

  Rozhovor s Partnership Manažérem.

 • III

  Registrace v partnerském panelu

  Panel je speciálně připravený nástroj, ve kterém najdete všechny nejdůležitější informace: počet objednávek, podepsané smlouvy a naběhlé provize. S jeho pomocí budete moci kontrolovat stav jednotlivých plateb.

 • IV

  Přístup k materiálům o skupině iCEA a partnerském programu

  Nemusíte nás slepě doporučovat – díky těmto materiálům se dozvíte více o naší SEO agentuře, nabízených službách a možnostech rozvoje, které nabízí iCEA Group.

 • V

  Proces doporučení v uživatelském panelu

  V této fázi vaše role vlastně končí. Nyní začíná fungovat naše Obchodní oddělení, do kterého byl zaslán od Vás obdržený prodejní kontakt.

 • VI

  Výhody ze spolupráce

  To je rozhodně nejpříjemnější okamžik naší partnerské spolupráce! Pamatujte, že dodržujeme princip win-win-win (centricita na zákazníka, pojďme růst společně, rozvoj). Nejste si jisti, zda je partnerský program pro vás? Domluvte si schůzku, kde se dozvíte více o partnerském programu iCEA360. Zapojením se do ekosystému společností podporujících online podnikání získáte přístup k tisícům zákazníků a také možnost využívat jedinečné nabídky. Co dále? Náš partnership manažer vám o tom řekne. Během setkání vás seznámíme s principy naší partnerské spolupráce a zodpovíme všechny vaše dotazy.

  Domluvte si schůzku, domluvíme se na spolupráci
  VY ROZHODUJETE O VÝŠI PROVIZE
  VARIANTA I
  40% na začátek a10% na 10 měsíců

  V první variantě můžete počítat s jednorázovou platbou ve výši 40 % hodnoty podepsané smlouvy. Toto je řešení pro ty, kterým záleží na čase a chtějí z partnerství těžit co nejdříve. V prvním měsíci obdrží platbu uvedené částky a v dalších 10 měsících - provize je 10 %. Provize se vyplácí celkem 11 měsíců. Celkově tato varianta přináší nižší příjem než ostatní možnosti spolupráce, ale kompenzuje to vysokou výplatou v prvním měsíci partnerství. Při podpisu smlouvy s průměrnou hodnotou 19 155 CZK měsíčně touto variantou dojde zpočátku k jednorázovému vyplacení provize ve výši 7 662 CZK, přičemž celková výše vyplacené provize bude činit 26 817 CZK za celou dobu trvání společenskou smlouvu.

  VARIANTA II
  13% na 12 měsíců

  Druhou možností je mezinávrh, který se řadí mezi variantu 1 zaměřenou na velkou jednorázovou platbu a variantu 3, která se zaměřuje na dlouhodobý zisk z vyplácené provize. V této variantě můžete počítat s provizí ve výši 13 % vyplácenou po dobu 12 měsíců, protože tak dlouho trvá závazek partnerství. V konečném důsledku vám tato možnost přinese vyšší zisky, než když zvolíte jednorázově vyšší výplatu a nižší úroky měsíčně. V případě smlouvy o poskytování služeb s průměrnou hodnotou je po roce našeho partnerství celková výše vyplacené provize 29 882 CZK.

  VARIANTA III
  8% po celou dobu trvání smlouvy

  Poslední varianta spolupráce v rámci Partnerského programu iCEA Group je určena lidem, kteří se zaměřují na dlouhodobá řešení. Úroková sazba jednotlivých plateb je 8 %, ale co je třeba zdůraznit, společenská smlouva trvá tak dlouho, dokud je s námi doporučený klient. Jinými slovy, každý měsíc, ve kterém jsou naše služby poskytovány konkrétnímu klientovi, získáte mzdu ve výši 8 % z hodnoty uzavřené smlouvy. Jednorázová platba je mnohem nižší než u varianty 1, ale za předpokladu 3-leté spolupráce vaše zisky téměř zdvojnásobí částku ze dvou kratších variant s vyšším úrokem. Například za předpokladu, že hodnota smlouvy je 19 155 CZK měsíčně, varianta 1 vám po 11 měsících spolupráce přinese provizi ve výši 26 817 CZK a varianta 3, která je dlouhodobým řešením, vám umožní získat až Provize 55 167 CZK po 3 letech. Je třeba také pamatovat na to, že platby provizí probíhají tak dlouho, dokud je uzavřena smlouva o službě SEO podepsaná díky doporučení

  FAQ

  O Partnerském Programu

  Náš vlastní partnerský program vytvářejí nejlepší technologické společnosti v zemi. Díky kombinaci kompetencí partnerů z různých odvětví nabízíme komplexní řešení pro každé podnikání. Naše partnerství je založeno především na vzájemné podpoře v aktivitách zaměřených na získávání zákazníků a posilování image společnosti.

  Jak se mohu zapojit do programu?

  Vyplňte formulář žádosti a promluvte si s naším Partnership Manažérem.

  Kolik stojí účast v Programu?

  Zapojení do Partnerského programu je zdarma.

  Kdo se může stát partnerem?

  OBJEDNEJTE SI ZDARMA SEO AUDIT

   Odesílání

   Začni

   od SEO konzultace
   zdarma

   Investujte do podrobné SEO konzultace a zjistěte více o výkonu vašeho internetového obchodu. Uděláme pro vás komplexní analýzu, díky které získáte jasnou představu o tom, co je potřeba zlepšit.

   • I Náš SEO expert vás bude kontaktovat telefonicky.
   • II Domluvíme si bezplatnou konzultaci v čase, který vám vyhovuje.
   • III SEO konzultant provede audit vašeho webu a poskytne vám strategická doporučení, která zlepší výkon vašeho internetového obchodu.
   • IV Obdržíte podrobnou SEO zprávu zohledňující řadu důležitých faktorů hodnocení Google.

   Thank you
   for your contact.

   Let’s start growing
   your traffic

   Go back to the home page