Case Study SEO

Find out about the success stories of the iCEA Group customers
Case Study SEO
SEO
Každý, kdo se pohybuje v oblasti e-commerce, ví, že viditelnost internetového obchodu přímo ovlivňuje návštěvnost a tržby. Pokud je vaše viditelnost nízká, šance na dosažení velkého zisku jsou mizivé. To jsou problémy, se kterými se na nás hlásí mnoho našich klientů.
Nárůst konverzí o
40
násobný nárůst počtu objednávek-2
2
Průměrná hodnota objednávky se zvýšila z 281 PLN na
305
Práce se SEO agenturou vyžaduje otevřenost a důvěru. Skvěle to ilustruje případ klienta, který se na nátlak našich specialistů rozhodl k odvážným krokům, které vyústily ve velkolepé zvýšení viditelnosti ve výsledcích vyhledávání.
zvýšení počtu TOP10 frází během 9 měsíců
100
zvýšení počtu TOP10 frází do 2 let
600
počet frází v TOP10
6916
počet kategorií po rozšíření
2200
Na první účinky pozicování si musíte trpělivě počkat, ale dosažené výsledky mohou přinášet benefity po dlouhou dobu. Svědčí o tom situace jednoho z našich klientů. Po ukončení spolupráce mohl stále počítat s udržením uspokojivé návštěvnosti, což bylo výsledkem společných SEO aktivit, které vedly k působivému zvýšení viditelnosti
zvýšení viditelnosti v TOP10
99
zvýšení viditelnosti v TOP3
59
vstupů měsíčně po ukončení spolupráce
393660
vstup je provoz z vyhledávače
73
Epaka je jedním z největších kurýrních makléřů v zemi. Spolupráce s námi nebyla první zkušeností makléře s SEO agenturou - klient již několik let spolupracuje s jinou SEO agenturou s relativně nízkým rozpočtem. Po nějaké době se ukázalo, že již nemají žádné nápady na doplňkové aktivity pro klienta zajišťující, že již dosáhl „stropu“, což podle našich odborníků nebyla pravda. Web navíc dlouhodobě stagnuje ve viditelnosti, což dokazuje, že pozicovací strategie nebyla dostatečně optimální, aby vedla ke zvýšení konverze.
Naši specialisté navrhli migraci webových stránek, aby reagovali na výzvy klienta. To je v této situaci jediné správné a nejúčinnější řešení, protože jedině ono dalo klientovi možnost zbavit se problémů prezentovaných při konzultaci. Migrace je proces, který je šancí na úspěch pro mnoho internetových obchodů. Je to také příležitost k realizaci nové strategie pozicování a provedení změny SEO, které budou například zdrojem long tail pohybu.
OBJEDNEJTE SI ZDARMA SEO AUDIT

  Odesílání

  Začni

  od SEO konzultace
  zdarma

  Investujte do podrobné SEO konzultace a zjistěte více o výkonu vašeho internetového obchodu. Uděláme pro vás komplexní analýzu, díky které získáte jasnou představu o tom, co je potřeba zlepšit.

  • I Náš SEO expert vás bude kontaktovat telefonicky.
  • II Domluvíme si bezplatnou konzultaci v čase, který vám vyhovuje.
  • III SEO konzultant provede audit vašeho webu a poskytne vám strategická doporučení, která zlepší výkon vašeho internetového obchodu.
  • IV Obdržíte podrobnou SEO zprávu zohledňující řadu důležitých faktorů hodnocení Google.

  Thank you
  for your contact.

  Let’s start growing
  your traffic

  Go back to the home page